O firmie

Home / O firmie

O firmie

STOPHOUSE Nieruchomości NIERUCHOMOŚCI WPRAWIMY W RUCHFirma STOPHOUSE to Agencja rynku nieruchomości, która zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę, a także fachowe doradztwo w pośrednictwie obrotu nieruchomościami.
Mila, profesjonalna obsługa i umiarkowane ceny za świadczone usługi sprawiają, że biuro ma wielu stałych klientów a liczba ich stale wzrasta.

Zajmujemy się zwłaszcza nieruchomościami o charakterze mieszkalnym jak i komercyjnym na terenie Trójmiasta i najbliższej okolicy, ale poprzez sieć współpracujących pośredników możemy poszukiwać oraz oferować nieruchomości w każdym miejscu, które zainteresuje naszego Klienta.

Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości.
Dzięki skutecznej reklamie w prasie lokalnej, branżowej oraz na naszej stronie internetowej, informacje o nieruchomościach zgłaszanych do naszego biura trafiają do szerokiego grona odbiorców.

Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania i sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy z Państwem po to, aby dopilnować bezpieczeństwa transakcji: od momentu wyszukania, czy przygotowania oferty, zebrania wszelkich dokumentów niezbędnych do realizacji transakcji, negocjowania warunków umowy, aż do momentu wydania nieruchomości. Bezpieczeństwo tych wszystkich czynności daje licencja zawodowa uprawniająca do wykonywania czynności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie OC.

Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z naszych usług i będzie to początek długotrwałej i owocnej współpracy.